Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Circuit Pupillen, Cadetten,
U23
11/1/2024 - 14/1/2024
RSS WB - Dames Floret - Cardiff Great Britain - 14/1/2024 (30 deelnemers)
• 16 - Iris Tenkink - SchermCentrum Amsterdam
RSS WB - Dames Degen - Cardiff Great Britain - 14/1/2024 (33 deelnemers)
• 7 - Iris Tenkink - SchermCentrum Amsterdam
WB - Heren Floret - Parijs France - 13/1/2024 (290 deelnemers)
• 148 - Teun Jans Kohneke - SchermCentrum
Amsterdam
• 177 - Elisha Yuno - HollandSchermen -
Alkmaar/Haarlem
• 179 - Dirk Jan van Egmond - SchermCentrum
Amsterdam
• 181 - Michael Dijkstra - Treville - Amstelveen
• 268 - Julian Haasbeek - Treville - Amstelveen
• 287 - Axel Zoons - SchermCentrum Amsterdam
ECC - Dames Degen - Bratislava Slovakia - 14/1/2024 (281 deelnemers)
• 85 - Veronique Kocken - ASV Scaramouche -
Arnhem
• 210 - Vlinder Pieper - SV Zaal Treffers - Den
Haag
ECC Eq - Dames Degen - Bratislava Slovakia - 14/1/2024 (36 deelnemers)
• 22 - Vlinder Pieper - SV Zaal Treffers - Den
Haag
ECC - Heren Degen - Bratislava Slovakia - 14/1/2024 (316 deelnemers)
• 32 - Kyano Pieters - Schermclub Den Bosch
• 129 - Leonardo Bentivogli - SV Zaal Treffers - Den
Haag
• 214 - Jan-Koen Versteijnen - Schermclub Den
Bosch
ECC Eq - Heren Degen - Bratislava Slovakia - 14/1/2024 (59 deelnemers)
• 26 - Leonardo Bentivogli - SV Zaal Treffers - Den
Haag
• 26 - Jan-Koen Versteijnen - Schermclub Den
Bosch
• 26 - Kyano Pieters - Schermclub Den Bosch
GP - Dames Sabel - Tunis Tunisia - 14/1/2024 (149 deelnemers)
• 133 - Marleen Buitenhuis - SchermCentrum
Amsterdam
U23 - Heren Degen - Berlijn Germany - 14/1/2024 (249 deelnemers)
• 36 - Konrad Veenenbos - Schermclub Den Bosch
• 62 - Ruben Derksen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 82 - Jesse Pieper - SV Zaal Treffers - Den
Haag
• 114 - David van Nunen - ASV Scaramouche -
Arnhem
• 148 - Thom Schanzleh - SV Zair - Rotterdam
• 165 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen
• 186 - Axl van Gameren - SV Zair - Rotterdam
• 200 - Jasper Videler - ASV Scaramouche -
Arnhem
• 206 - Adam van Ederen - HollandSchermen -
Alkmaar/Haarlem
• 213 - Zeb Visser - ASV Scaramouche - Arnhem
• 220 - Raul Lenderink - ASV Scaramouche -
Arnhem
ECC - Dames Sabel - Barcelona Spain - 14/1/2024 (160 deelnemers)
• 15 - Xiaoman (Maria) Li - SchermCentrum
Amsterdam
ECC - Heren Sabel - Barcelona Spain - 14/1/2024 (199 deelnemers)
• 28 - Enno Chiang - Surtout - Apeldoorn
ECC - Dames Floret - Poznan Poland - 14/1/2024 (210 deelnemers)
• 53 - Lotte Dammroff - HollandSchermen -
Alkmaar/Haarlem
WB Eq - Heren Floret - Parijs France - 14/1/2024 (28 deelnemers)
• 25 - Dirk Jan van Egmond - SchermCentrum
Amsterdam
• 25 - Elisha Yuno - HollandSchermen -
Alkmaar/Haarlem
• 25 - Axel Zoons - SchermCentrum Amsterdam
• 25 - Michael Dijkstra - Treville - Amstelveen