Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
8/11/2019 - 10/11/2019
WB - Heren Floret - Bonn GER - 9/11/2019 (259 deelnemers)
• 62 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
• 142 - Elisha Yuno - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 161 - Dirk Jan van Egmond - SchermCentrum Amsterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
1/11/2019 - 3/11/2019
U23 - Dames Degen - Colmar FRA - 3/11/2019 (134 deelnemers)
• 43 - Cheryl De Jong - Schermclub Den Bosch
• 45 - Carmen Berends - Robbschermen - Alphen
• 52 - Roos Kroese - Robbschermen - Alphen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
26/10/2019 - 27/10/2019
Sat - Heren Degen - Dublin IRL - 27/10/2019 (76 deelnemers)
• 1 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 5 - Ruben Derksen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 17 - Rafael Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
19/10/2019 - 20/10/2019
Sat - Dames Floret - Antalya TUR - 20/10/2019 (33 deelnemers)
• 8 - Eline Rentier - SchermCentrum Amsterdam
ECC - Heren Degen - Belgrado SRB - 20/10/2019 (106 deelnemers)
• 5 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
12/10/2019 - 13/10/2019
ECC - Dames Floret - Samorin SVK - 13/10/2019 (169 deelnemers)
• 14 - Tessa Koster - SchermCentrum Amsterdam
• 27 - Rachika Yoshimori - SV Zair - Rotterdam
• 84 - Valerie Buijse - Lancelot Schermclub

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
5/10/2019 - 6/10/2019
ECC - Dames Degen - Budapest HUN - 6/10/2019 (289 deelnemers)
• 186 - Lilla Gyovai - Fencing Ermelo
• 227 - Luca Van Grinsven - Schermclub Den Bosch
ECC - Heren Degen - Budapest HUN - 6/10/2019 (322 deelnemers)

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
28/9/2019 - 29/9/2019
ECC - Dames Floret - Manchester GBR - 29/9/2019 (107 deelnemers)
• 33 - Tessa Koster - SchermCentrum Amsterdam
• 45 - Ava Emanuel - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 56 - Rachika Yoshimori - SV Zair - Rotterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
21/9/2019 - 22/9/2019
Sat - Heren Degen - Stockholm SWE - 21/9/2019 (122 deelnemers)
• 5 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 46 - David Van Nunen - Delft Fencing Club
• 55 - Rafael Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
14/9/2019 - 15/9/2019
Sat - Dames Floret - Bratislava SVK - 14/9/2019 (65 deelnemers)
• 9 - Eline Rentier - SchermCentrum Amsterdam
ECC - Dames Sabel - Konin POL - 15/9/2019 (83 deelnemers)
• 59 - Fleur Van Laere - SchermCentrum Amsterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Sat - Heren Floret - Amsterdam NED - 7/9/2019 (0 deelnemers)
• 5 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
• 10 - Dirk Jan van Egmond - SchermCentrum Amsterdam
• 18 - Elisha Yuno - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 27 - Sebastiaan Borst - SV OKK - Den Haag
• 29 - Edo Zoons - SchermCentrum Noord - Groningen

Uitslagen EK U23 - Plovdiv - 29/5/2019 - 2/6/2019

Uitslagen EK U23 - Plovdiv - 29/5/2019 - 2/6/2019
EK U23 - Dames Degen - Plovdiv BUL - 29/5/2019 (73 deelnemers)
• 63 - Day De Wijn - Schermclub Den Bosch
• 71 - Eveline Van den Bergh - Fencing Club Almere
EK U23 - Dames Floret - Plovdiv BUL - 30/5/2019 (45 deelnemers)
• 18 - Eline Rentier - SchermCentrum Amsterdam

Uitslagen EK Veteranen - Brons voor Hans Rijsenbrij

Uitslagen EK Veteranene - Cognac 29-5-2019 - 2-2-2019
29/5/2019 - 2/6/2019
EK Vet 60-69 - Dames Degen - Cognac FRA - 29/5/2019 (51 deelnemers)
• 31 - Gerda Bosveld - SV Valliant - 't Harde
EK Vet 60-69 - Heren Degen - Cognac FRA - 29/5/2019 (145 deelnemers)
• 22 - George Van Heerde - SV Rapier - Tilburg

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
17/5/2019 - 19/5/2019
WB - Dames Degen - Dubai UAE - 18/5/2019 (238 deelnemers)
• 94 - Kelly Boone - SV Zair - Rotterdam
WB - Heren Degen - Parijs FRA - 18/5/2019 (369 deelnemers)
• 15 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
3/5/2019 - 5/5/2019
GP - Dames Degen - Cali COL - 5/5/2019 (169 deelnemers)
• 114 - Kelly Boone - SV Zair - Rotterdam
GP - Heren Degen - Cali COL - 5/5/2019 (182 deelnemers)
• 3 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
27/4/2019 - 28/4/2019
U23 - Dames Degen - Budapest HUN - 28/4/2019 (132 deelnemers)
• 28 - Kelly Boone - SV Zair - Rotterdam
• 75 - Day De Wijn - Schermclub Den Bosch
• 85 - Cheryl De Jong - Schermclub Den Bosch

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
6/4/2019 - 7/4/2019
U23 - Dames Degen - Lausanne SUI - 7/4/2019 (77 deelnemers)
• 32 - Carmel Tulen - Robbschermen - Alphen
U23 - Heren Degen - Lausanne SUI - 7/4/2019 (115 deelnemers)
• 12 - Colin Keppel - Schermclub Den Bosch

Uitslagen WK Cadetten en Junioren - Torun, Polen

Uitslagen WK Cadetten en Junioren - Torun, Polen
5/4/2019 - 14/4/2019
WK Jun - Heren Sabel - Torun POL - 6/4/2019 (147 deelnemers)
• 64 - Bote Schaafsma - SchermCentrum Amsterdam
• 86 - Dirk-Jan Bouwman - Surtout - Apeldoorn
WK Jun - Dames Sabel - Torun POL - 6/4/2019 (116 deelnemers)
• 38 - Marleen Buitenhuis - SchermCentrum Amsterdam

Pages