Uitslagen EK Cadetten - Foggia - Italie

Uitslagen EK Cadetten - Foggia - Italie
22/2/2019 - 26/2/2019
EK Cad - Dames Sabel - Foggia ITA - 22/2/2019 (57 deelnemers)
• 40 - Enli Chiang - Surtout - Apeldoorn
EK Cad - Heren Floret - Foggia ITA - 22/2/2019 (87 deelnemers)
• 24 - Suhayl Nawar - SchermCentrum Amsterdam
• 26 - Ashwan Joemrati - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
16/2/2019 - 17/2/2019
WB Jun - Heren Degen - Basel SUI - 16/2/2019 (175 deelnemers)
• 12 - Ruben Derksen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 44 - Randy Postma - Fencing Club Almere
• 102 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
8/2/2019 - 10/2/2019
WB - Dames Degen - Barcelona ESP - 9/2/2019 (280 deelnemers)
• 88 - Kelly Boone - SV Zair - Rotterdam
• 165 - Cheryl De Jong - Schermclub Den Bosch
• 220 - Roos Kroese - Robbschermen - Alphen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

WB Jun - Dames Degen - Bratislava SVK - 2/2/2019 (205 deelnemers)
• 174 - Katelijne Kroese - SchermCentrum Amsterdam
WB Jun - Heren Floret - Leszno POL - 2/2/2019 (182 deelnemers)
• 20 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
• 113 - Edo Zoons - SchermCentrum Noord - Groningen
• 123 - Olivier Split - SchermCentrum Noord - Groningen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
25/1/2019 - 27/1/2019
GP - Dames Degen - Doha QAT - 27/1/2019 (164 deelnemers)
• 72 - Kelly Boone - SV Zair - Rotterdam
GP - Heren Degen - Doha QAT - 27/1/2019 (203 deelnemers)
• 12 - Bas Verwijlen - Schermclub Den Bosch

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
19/1/2019 - 20/1/2019
WB Jun - Heren Floret - Aix-en-Provence FRA - 19/1/2019 (182 deelnemers)
• 9 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
• 58 - Olivier Split - SchermCentrum Noord - Groningen
• 81 - Quincy Dualeh - SV Ter Weer - Den Haag

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
11/1/2019 - 13/1/2019
ECC - Heren Degen - Bratislava SVK - 13/1/2019 (347 deelnemers)
• 182 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen
ECC - Heren Floret - Bratislava SVK - 13/1/2019 (202 deelnemers)
• 23 - Ashwan Joemrati - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
5/1/2019 - 6/1/2019
WB Jun - Dames Sabel - Budapest HUN - 6/1/2019 (153 deelnemers)
• 53 - Marleen Buitenhuis - SchermCentrum Amsterdam
WB Jun - Heren Sabel - Budapest HUN - 6/1/2019 (152 deelnemers)
• 150 - Jimi Buser - SchermCentrum Amsterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
15/12/2018 - 16/12/2018
WB Jun - Dames Degen - Burgos ESP - 15/12/2018 (202 deelnemers)
• 195 - Katelijne Kroese - SchermCentrum Amsterdam
WB Jun - Dames Sabel - Dormagen GER - 16/12/2018 (147 deelnemers)
• 58 - Marleen Buitenhuis - SchermCentrum Amsterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

U23 - Heren Floret - Esslingen GER - 9/12/2018 (132 deelnemers)
• 9 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
• 15 - Quincy Dualeh - SV Ter Weer - Den Haag
• 23 - Elisha Yuno - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 33 - Teun Jans Kohneke - SchermCentrum Amsterdam
• 34 - Olivier Split - SchermCentrum Noord - Groningen

NK senioren 2019

De Nederlandse Kampioenschappen Senioren worden gehouden op 25 en 26 mei in Rotterdam. De NK worden georganiseerd in samenwerking met Schermacademie Zaïr.

De wedstrijdformule (met regels voor vrijstelling van de kwalificatie) wordt hier gepubliceerd zodra die is vastgesteld.

Locatie:

Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

Tijdens het toernooi kunt u de resultaten hier live volgen.

Overnachtingen

Pages

Subscribe to Topsport