Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
24/1/2020 - 26/1/2020
GP - Heren Degen - Doha QAT - 26/1/2020 (217 deelnemers)
• 146 - Colin Keppel - Schermclub Den Bosch
• 148 - Rafael Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 149 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
18/1/2020 - 19/1/2020
WB Jun - Heren Floret - Aix-en-Provence FRA - 18/1/2020 (195 deelnemers)
• 76 - Suhayl Nawar - SchermCentrum Amsterdam
• 102 - Teun Jans Kohneke - SchermCentrum Amsterdam
• 182 - Axel Zoons - SchermCentrum Noord - Groningen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
10/1/2020 - 12/1/2020
ECC - Heren Degen - Bratislava SVK - 12/1/2020 (347 deelnemers)
• 32 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen
• 63 - Daan Warreman - Robbschermen - Alphen
• 227 - Konrad Veenenbos - Fencing Club Almere

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
3/1/2020 - 5/1/2020
WB Jun - Dames Sabel - Budapest HUN - 5/1/2020 (138 deelnemers)
• 48 - Marleen Buitenhuis - SchermCentrum Amsterdam
• 133 - Enli Chiang - Surtout - Apeldoorn
• 138 - Laura Talbot - SchermCentrum Amsterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

WB - Heren Floret - Tokyo JAP - 14/12/2019 (212 deelnemers)
• 64 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
ECC - Heren Floret - Halle GER - 15/12/2019 (192 deelnemers)
• 31 - Koen Walet - Treville - Amstelveen
• 38 - Sam Wanyama - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 42 - Yin Man - Treville - Amstelveen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
7/12/2019 - 8/12/2019
ECC - Heren Degen - Bonn GER - 8/12/2019 (218 deelnemers)
• 27 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen
• 143 - Jari Hoevenaars - Deventer SV
• 150 - Maurits Remmen - Robbschermen - Alphen

Road to Tokyo: zien we komende zomer een Nederlandse schermer op de Olympische Spelen?

Door Remko Koster

De kwalificatie periode voor de Olympische Spelen loopt van begin april 2019 tot begin april 2020. Verschillende Nederlandse topschermers proberen zich te plaatsen voor de Olympische Spelen, maar op dit moment liggen de beste kansen bij heren degen, waar Bas Verwijlen er goed voor staat, met Tristan Tulen niet ver daarachter.

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
30/11/2019 - 1/12/2019
ECC - Dames Floret - Cabries FRA - 1/12/2019 (188 deelnemers)
• 55 - Tessa Koster - SchermCentrum Amsterdam
• 58 - Ava Emanuel - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 99 - Rachika Yoshimori - SV Zair - Rotterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
22/11/2019 - 24/11/2019
WB - Heren Degen - Bern SUI - 23/11/2019 (321 deelnemers)
• 28 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 36 - Bas Verwijlen - Schermclub Den Bosch
• 69 - Rafael Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
16/11/2019 - 17/11/2019
ECC - Dames Degen - Grenoble FRA - 17/11/2019 (201 deelnemers)
• 177 - Luca Van Grinsven - Schermclub Den Bosch
ECC - Heren Degen - Grenoble FRA - 17/11/2019 (165 deelnemers)
• 85 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
8/11/2019 - 10/11/2019
WB - Heren Floret - Bonn GER - 9/11/2019 (259 deelnemers)
• 62 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
• 142 - Elisha Yuno - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 161 - Dirk Jan van Egmond - SchermCentrum Amsterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
1/11/2019 - 3/11/2019
U23 - Dames Degen - Colmar FRA - 3/11/2019 (134 deelnemers)
• 43 - Cheryl De Jong - Schermclub Den Bosch
• 45 - Carmen Berends - Robbschermen - Alphen
• 52 - Roos Kroese - Robbschermen - Alphen

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
26/10/2019 - 27/10/2019
Sat - Heren Degen - Dublin IRL - 27/10/2019 (76 deelnemers)
• 1 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 5 - Ruben Derksen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 17 - Rafael Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Trainingsstage Sabel op 9 en 10 november

Op 9 en 10 november vindt de nationale trainingsstage voor sabel plaats in Arnhem.

De stage is toegankelijk op uitnodiging van het SBT en deelname is een onderdeel van de kwalificatiecriteria voor de EK’s en WK’s dit seizoen. Dit trainingsweekend is bedoeld voor cadetten, junioren en senioren die deelnemen aan de selectiewedstrijden.

Trainingsstage degen op 16 en 17 november

Op 16 en 17 november vindt de nationale trainingsstage voor degen plaats in Arnhem.

De stage is toegankelijk op uitnodiging van het DBT en deelname is een onderdeel van de kwalificatiecriteria voor de EK’s en WK’s dit seizoen. Dit trainingsweekend is bedoeld voor cadetten, junioren en senioren die deelnemen aan de selectiewedstrijden.

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
19/10/2019 - 20/10/2019
Sat - Dames Floret - Antalya TUR - 20/10/2019 (33 deelnemers)
• 8 - Eline Rentier - SchermCentrum Amsterdam
ECC - Heren Degen - Belgrado SRB - 20/10/2019 (106 deelnemers)
• 5 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen

Pages