Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
19/10/2019 - 20/10/2019
Sat - Dames Floret - Antalya TUR - 20/10/2019 (33 deelnemers)
• 8 - Eline Rentier - SchermCentrum Amsterdam
ECC - Heren Degen - Belgrado SRB - 20/10/2019 (106 deelnemers)
• 5 - Niels Roubailo - Robbschermen - Alphen

Trainingsstage floret op 23 en 24 november

Op 23 en 24 november vindt de nationale trainingsstage voor floret plaats in Arnhem.

De stage is toegankelijk op uitnodiging van het FBT en deelname is een onderdeel van de kwalificatiecriteria voor de EK’s en WK’s dit seizoen. Dit trainingsweekend is bedoeld voor cadetten, junioren en senioren die deelnemen aan de selectiewedstrijden.

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
12/10/2019 - 13/10/2019
ECC - Dames Floret - Samorin SVK - 13/10/2019 (169 deelnemers)
• 14 - Tessa Koster - SchermCentrum Amsterdam
• 27 - Rachika Yoshimori - SV Zair - Rotterdam
• 84 - Valerie Buijse - Lancelot Schermclub

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
5/10/2019 - 6/10/2019
ECC - Dames Degen - Budapest HUN - 6/10/2019 (289 deelnemers)
• 186 - Lilla Gyovai - Fencing Ermelo
• 227 - Luca Van Grinsven - Schermclub Den Bosch
ECC - Heren Degen - Budapest HUN - 6/10/2019 (322 deelnemers)

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
28/9/2019 - 29/9/2019
ECC - Dames Floret - Manchester GBR - 29/9/2019 (107 deelnemers)
• 33 - Tessa Koster - SchermCentrum Amsterdam
• 45 - Ava Emanuel - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 56 - Rachika Yoshimori - SV Zair - Rotterdam

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
21/9/2019 - 22/9/2019
Sat - Heren Degen - Stockholm SWE - 21/9/2019 (122 deelnemers)
• 5 - Tristan Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem
• 46 - David Van Nunen - Delft Fencing Club
• 55 - Rafael Tulen - ASV Scaramouche - Arnhem

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit
14/9/2019 - 15/9/2019
Sat - Dames Floret - Bratislava SVK - 14/9/2019 (65 deelnemers)
• 9 - Eline Rentier - SchermCentrum Amsterdam
ECC - Dames Sabel - Konin POL - 15/9/2019 (83 deelnemers)
• 59 - Fleur Van Laere - SchermCentrum Amsterdam

Verslag van de eerste degen trainingsstage van het seizoen

Vier keer per jaar wordt een trainingskamp georganiseerd voor de degenschermers, telkens op zaterdag en zondag. In het weekend van 31 augustus en 1 september vond het eerste kamp van het seizoen plaats in Arnhem in de zaal van Scaramouche. Er waren op zaterdag 22 schermers aanwezig, en op zondag 21.

Uitslagen Wereldbeker Circuit / Europees Cadetten Circuit / Europees U23 Circuit

Sat - Heren Floret - Amsterdam NED - 7/9/2019 (0 deelnemers)
• 5 - Daniel Giacon - SchermCentrum Amsterdam
• 10 - Dirk Jan van Egmond - SchermCentrum Amsterdam
• 18 - Elisha Yuno - HollandSchermen - Alkmaar/Haarlem
• 27 - Sebastiaan Borst - SV OKK - Den Haag
• 29 - Edo Zoons - SchermCentrum Noord - Groningen

Pages