Dit is de tussenstand tot nu toe. Opmerkingen kunt u sturen naar fv@knas.nl

Degen heren algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Categorie Club Land
1 110 40 23 23 24 SOMERS Jan Heren II s.v. d' Artagnan NED
2 108 39 22 22 25 V.D. BERG Paul Heren II s.v. M.V.O. NED
3 94 38 20 20 16 VAN ERVEN Spencer Heren III s.v. Des Villiers NED
4 75 34 14 14 13 VAN DER GRINTEN Toon Heren IV K.M.S.V. NED
5 74 26 17 17 14 DE GROOT Bert Heren II s.v. de Vrijbuiters NED
6 70 32 19 19 BEEKHUIZEN Gerrit Heren IV K.M.S.V. NED
7 58 36 22 VAN TIL Bert Heren III Schermcentrum Amsterdam NED
8 53 28 7 7 11 SHUQAIR Michel Heren I s.v. Scaramouche NED
9 51 31 20 PASMANS Leo Heren IV Omnisport BEL
10 49 30 19 FARKAS Mark Balasz Heren I s.v. A.E.W. NED
11 44 16 16 12 UIJTING Henk Heren III s.v. Scaramouche NED
12 42 21 21 TREFFERS Edwin Heren II s.v. A.E.W. NED
13 37 37 MARICHAL Olivier Heren I Wezowski schermacademie BEL
14 36 18 18 DE MARE Maurice Heren I HollandSchermen NED
15 35 21 2 2 10 BREEDVELT Joop Heren III s.v. M.V.O. NED
15 35 35 DAHLEM Matthias Heren II Fechtabt Vorwärts Nordhorn GER
17 30 15 15 GEERLINGS Jurgen Heren II s.v. Courage NED
18 29 29 DE BEST Rob Heren III s.v. M.V.O. NED
19 25 25 GEERAEDS Leo Heren II s.v. de Drie Musketiers NED
20 24 24 DE WIJN Peter Heren III Schermclub Den Bosch NED
21 23 23 VITSAS Jannis Heren IV s.v. M.V.O. NED
22 22 22 STIERHOUT Rene-Michel Heren II Deventer schermvereniging NED
22 22 11 11 VAN HEERDE George Heren III TSV Rapier NED
24 20 10 10 VAN WIJK Marco Heren II s.v. En Cavant NED
25 18 18 DE BOER Henk Heren II s.v. Bras de Fer NED
25 18 11 7 FERRIER Robert Heren II s.v. de Drie Musketiers NED
25 18 9 9 PASMANS Leopold Heren IV Omnisword vzw BEL
28 17 17 RIKSEN Michel Heren II Deventer schermvereniging NED
28 17 17 VAN DER ZEE Roland Heren II TSV Rapier NED
30 15 15 SOMERS Joris Heren II Schermacademie Zair NED
31 12 12 JONGEJANS J.J. Heren III MSV Zeemacht NED
31 12 6 6 HOPSTAKEN Louis Heren III s.v. Scaramouche NED
33 9 9 DE RIDDER Paul Heren III s.v. Pallós NED
34 8 8 WASSINK Jaap Heren I Deventer schermvereniging NED
35 7 7 WOUTERS Guy Heren III Wezowski schermacademie BEL
36 6 6 VAN AGTMAEL Paul Heren III Wezowski schermacademie BEL
36 6 6 VAN BUIZEN Jan Jurjen Heren III GSSV Donar 1881 NED
38 5 5 BAUWENS Patrick Heren I Deventer schermvereniging NED
38 5 5 SUTTORP Bob Heren II Schermclub Den Bosch NED
40 2 2 DE HAAS L.J.J. Heren III s.v. En Cavant NED
40 2 2 SLIEPENBEEK Peter Heren II s.v. Scaramouche NED
42 1 1 PONSTEEN Ronald Heren I Schermclub Midden Nederland NED

Degen dames algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Categorie Club Land
1 35 19 4 4 8 HOM Ans Dames II Schermschool De Jordaan NED
2 24 12 12 KNAPE Ineke Dames III TSV Rapier NED
3 16 8 8 JONKHOUT Michèle Dames II Deventer Schermvereniging NED
4 12 9 3 BOSVELD Gerda Dames III s.v. Valiant NED
5 10 3 3 4 REINECKE Liset Dames II Schermschool De Jordaan NED
6 2 1 1 SNOEK-JAKIMOWICZ Kasia Dames II TSV Rapier NED

Degen heren I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 53 28 7 7 11 SHUQAIR Michel s.v. Scaramouche NED
2 49 30 19 FARKAS Mark Balasz s.v. A.E.W. NED
3 37 37 MARICHAL Olivier Wezowski schermacademie BEL
4 36 18 18 DE MARE Maurice HollandSchermen NED
5 8 8 WASSINK Jaap Deventer schermvereniging NED
6 5 5 BAUWENS Patrick Deventer schermvereniging NED
7 1 1 PONSTEEN Ronald Schermclub Midden Nederland NED

Degen heren II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 110 40 23 23 24 SOMERS Jan s.v. d' Artagnan NED
2 108 39 22 22 25 V.D. BERG Paul s.v. M.V.O. NED
3 74 26 17 17 14 DE GROOT Bert s.v. de Vrijbuiters NED
4 42 21 21 TREFFERS Edwin s.v. A.E.W. NED
5 35 35 DAHLEM Matthias Fechtabt Vorwärts Nordhorn GER
6 30 15 15 GEERLINGS Jurgen s.v. Courage NED
7 25 25 GEERAEDS Leo s.v. de Drie Musketiers NED
8 22 22 STIERHOUT Rene-Michel Deventer schermvereniging NED
9 20 10 10 VAN WIJK Marco s.v. En Cavant NED
10 18 18 DE BOER Henk s.v. Bras de Fer NED
10 18 11 7 FERRIER Robert s.v. de Drie Musketiers NED
12 17 17 RIKSEN Michel Deventer schermvereniging NED
12 17 17 VAN DER ZEE Roland TSV Rapier NED
14 15 15 SOMERS Joris Schermacademie Zair NED
15 5 5 SUTTORP Bob Schermclub Den Bosch NED
16 2 2 SLIEPENBEEK Peter s.v. Scaramouche NED

Degen heren III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 94 38 20 20 16 VAN ERVEN Spencer s.v. Des Villiers NED
2 58 36 22 VAN TIL Bert Schermcentrum Amsterdam NED
3 44 16 16 12 UIJTING Henk s.v. Scaramouche NED
4 35 21 2 2 10 BREEDVELT Joop s.v. M.V.O. NED
5 29 29 DE BEST Rob s.v. M.V.O. NED
6 24 24 DE WIJN Peter Schermclub Den Bosch NED
7 22 11 11 VAN HEERDE George TSV Rapier NED
8 12 12 JONGEJANS J.J. MSV Zeemacht NED
8 12 6 6 HOPSTAKEN Louis s.v. Scaramouche NED
10 9 9 DE RIDDER Paul s.v. Pallós NED
11 7 7 WOUTERS Guy Wezowski schermacademie BEL
12 6 6 VAN AGTMAEL Paul Wezowski schermacademie BEL
12 6 6 VAN BUIZEN Jan Jurjen GSSV Donar 1881 NED
14 2 2 DE HAAS L.J.J. s.v. En Cavant NED

Degen heren IV

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 75 34 14 14 13 VAN DER GRINTEN Toon K.M.S.V. NED
2 70 32 19 19 BEEKHUIZEN Gerrit K.M.S.V. NED
3 51 31 20 PASMANS Leo Omnisport BEL
4 23 23 VITSAS Jannis s.v. M.V.O. NED
5 18 9 9 PASMANS Leopold Omnisword vzw BEL

Degen dames II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 35 19 4 4 8 HOM Ans Schermschool De Jordaan NED
2 16 8 8 JONKHOUT Michèle Deventer Schermvereniging NED
3 10 3 3 4 REINECKE Liset Schermschool De Jordaan NED
4 2 1 1 SNOEK-JAKIMOWICZ Kasia TSV Rapier NED

Degen dames III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 24 12 12 KNAPE Ineke TSV Rapier NED
2 12 9 3 BOSVELD Gerda s.v. Valiant NED

Floret heren algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Categorie Club Land
1 58 21 17 20 POSTHUMA Frans Heren II Zaal Amsterdam Zuid NED
2 52 22 18 12 RIJSENBRIJ Hans Heren II Zaal Amsterdam Zuid NED
3 51 16 16 19 BEDEROW Michael Heren II DFC Düsseldorf GER
4 48 19 11 10 8 MONDT Bas Heren II s.v. de Drie Musketiers NED
5 44 7 13 11 13 VAN DER WEIDE Rick Heren II Schermcentrum Amsterdam NED
6 36 12 6 18 VAN DER KLEI Thor Heren I Zaal Amsterdam Zuid NED
7 34 11 14 9 UITDEHAAG Michiel Heren I s.v. La Prime NED
8 33 17 16 BROODBAKKER Martin Heren III s.v. Valiant NED
9 30 20 10 MULDER Hans Heren II HollandSchermen NED
9 30 15 15 KAHO Hans Heren I Schermen Rotterdam Zaïr NED
11 26 14 12 FABER Henri Heren II s.v. Courage NED
12 21 8 9 4 WOJCIK Emiel Heren II s.v. A.E.W. NED
12 21 21 MASSET David Heren IV Club d'Escrime la Woluwe BEL
14 20 12 3 3 2 VAN DAM Paul Heren III s.v. Vívás NED
15 18 7 11 ZIJLSTRA Koos Heren IV Zaal Amsterdam Zuid NED
16 15 15 ZEILSTRA Koos Heren IV Zaal Amsterdam Zuid NED
17 14 8 6 DEN HERTOG Douwe Heren II Schermen Rotterdam Zaïr NED
18 13 3 10 LINK Michael Heren II Wiesbadener FC GER
18 13 13 NEWALSING Resham Heren II Schermcentrum Amsterdam NED
20 10 10 VENDRIG Wessel Heren II Zaal Amsterdam Zuid NED
21 8 8 GHILARDI S.M.I.J. Heren II s.v. l' Assaillant NED
22 7 7 KOELE Ruud Heren II s.v. A.E.W. NED
23 6 5 1 DREIJKLUFFT Rob Heren I HollandSchermen NED
23 6 6 EVERTSEN Rogier Heren I s.v. Scaramouche NED
25 5 5 GHILARDI Serge Heren II s.v. l' Assaillant NED
26 4 4 HOPSTAKEN Louis Heren III s.v. Scaramouche NED
27 2 2 ENGELBART Rainer Heren III - GER
27 2 2 KOOKEN Hardy Heren II Schermen Rotterdam Zaïr NED

Floret dames algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Categorie Club Land
1 44 18 9 17 DE GRAAF-STOEL Mieke Dames III s.v. Scaramouche NED
2 23 9 7 4 3 DAMMROFF Ursula Dames I HollandSchermen NED
3 19 5 14 HENKE Anja Dames II HollandSchermen NED
4 11 6 5 FLEISCHER Flos Dames III HollandSchermen NED
5 4 4 VISSER Karen Dames II P.S.V. NED
6 2 2 STAAL Yvonne Dames I s.v. Vívás NED
7 1 1 KAPPERT Karin Dames I s.v. l' Assaillant NED

Floret heren I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 36 12 6 18 VAN DER KLEI Thor Zaal Amsterdam Zuid NED
2 34 11 14 9 UITDEHAAG Michiel s.v. La Prime NED
3 30 15 15 KAHO Hans Schermen Rotterdam Zaïr NED
4 6 5 1 DREIJKLUFFT Rob HollandSchermen NED
4 6 6 EVERTSEN Rogier s.v. Scaramouche NED

Floret heren II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 58 21 17 20 POSTHUMA Frans Zaal Amsterdam Zuid NED
2 52 22 18 12 RIJSENBRIJ Hans Zaal Amsterdam Zuid NED
3 51 16 16 19 BEDEROW Michael DFC Düsseldorf GER
4 48 19 11 10 8 MONDT Bas s.v. de Drie Musketiers NED
5 44 7 13 11 13 VAN DER WEIDE Rick Schermcentrum Amsterdam NED
6 30 20 10 MULDER Hans HollandSchermen NED
7 26 14 12 FABER Henri s.v. Courage NED
8 21 8 9 4 WOJCIK Emiel s.v. A.E.W. NED
9 14 8 6 DEN HERTOG Douwe Schermen Rotterdam Zaïr NED
10 13 3 10 LINK Michael Wiesbadener FC GER
10 13 13 NEWALSING Resham Schermcentrum Amsterdam NED
12 10 10 VENDRIG Wessel Zaal Amsterdam Zuid NED
13 8 8 GHILARDI S.M.I.J. s.v. l' Assaillant NED
14 7 7 KOELE Ruud s.v. A.E.W. NED
15 5 5 GHILARDI Serge s.v. l' Assaillant NED
16 2 2 KOOKEN Hardy Schermen Rotterdam Zaïr NED

Floret heren III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 33 17 16 BROODBAKKER Martin s.v. Valiant NED
2 20 12 3 3 2 VAN DAM Paul s.v. Vívás NED
3 4 4 HOPSTAKEN Louis s.v. Scaramouche NED
4 2 2 ENGELBART Rainer - GER

Floret heren IV

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 21 21 MASSET David Club d'Escrime la Woluwe BEL
2 18 7 11 ZIJLSTRA Koos Zaal Amsterdam Zuid NED
3 15 15 ZEILSTRA Koos Zaal Amsterdam Zuid NED

Floret dames I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 23 9 7 4 3 DAMMROFF Ursula HollandSchermen NED
2 2 2 STAAL Yvonne s.v. Vívás NED
3 1 1 KAPPERT Karin s.v. l' Assaillant NED

Floret dames II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 19 5 14 HENKE Anja HollandSchermen NED
2 4 4 VISSER Karen P.S.V. NED

Floret dames III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 44 18 9 17 DE GRAAF-STOEL Mieke s.v. Scaramouche NED
2 11 6 5 FLEISCHER Flos HollandSchermen NED

Sabel heren algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Categorie Club Land
1 58 18 13 13 14 THIELEMANS Alain Heren I Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 52 17 12 11 12 VAN STERKENBURG Nico Heren II s.v. U.S. NED
3 50 10 11 15 14 VAN HASELEN Christian Heren II s.v. Surtout NED
4 47 13 9 14 11 WATER Paul Heren II s.v. Delft Fencing Club NED
5 39 16 5 8 10 VAN DER WEIDE Rick Heren II Schermcentrum Amsterdam NED
6 32 8 10 6 8 SMIT Evert Jan Heren I s.v. Pallós NED
7 30 14 16 ROSEN Juri Heren II TV Jahn Siegen GER
8 22 3 6 4 9 HAM Ed Heren III Schermvereniging Zaal Kardolus NED
9 16 16 KOBYAKOV Andrey Heren II OFC Bonn NED
10 14 11 3 DE COCK BUNING Tjard Heren III Schermcentrum Amsterdam NED
11 10 10 TEUBEN Laurens Heren II s.v. Pallós NED
12 9 9 DE CUIJPER Remco Heren I s.v. Heerenleed NED
13 7 7 WISSE Edwin Heren II Schermcentrum Amsterdam NED
14 5 5 DULFER Hugo-Jan Heren III Trefpunt NED
15 3 3 DE JONG Marijn Heren I HollandSchermen NED
15 3 3 MARACZ Laszlo Heren II - HUN
17 1 1 AKKERMANS Jos Heren IV s.v. Vívás NED

Sabel dames algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Categorie Club Land
1 32 12 7 9 4 KETS Kathleen Dames I Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 22 7 8 1 6 GROENHEIDE Esther Dames I HollandSchermen NED
3 9 4 2 2 1 LENDI Sonja Dames II HollandSchermen NED
4 7 5 2 WEIJER Eva Dames I s.v. Pallós NED
5 4 4 STOKKERMANS-STAM Jean-Marie Dames II s.v. Vívás NED
6 2 2 WILLIAMS Lynn Dames II Sort Valley Sabre Club GBR
7 1 1 WALTER Petra Dames I TV Jahn Siegen GER

Sabel heren I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 58 18 13 13 14 THIELEMANS Alain Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 32 8 10 6 8 SMIT Evert Jan s.v. Pallós NED
3 9 9 DE CUIJPER Remco s.v. Heerenleed NED
4 3 3 DE JONG Marijn HollandSchermen NED

Sabel heren II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 52 17 12 11 12 VAN STERKENBURG Nico s.v. U.S. NED
2 50 10 11 15 14 VAN HASELEN Christian s.v. Surtout NED
3 47 13 9 14 11 WATER Paul s.v. Delft Fencing Club NED
4 39 16 5 8 10 VAN DER WEIDE Rick Schermcentrum Amsterdam NED
5 30 14 16 ROSEN Juri TV Jahn Siegen GER
6 16 16 KOBYAKOV Andrey OFC Bonn NED
7 10 10 TEUBEN Laurens s.v. Pallós NED
8 7 7 WISSE Edwin Schermcentrum Amsterdam NED
9 3 3 MARACZ Laszlo - HUN

Sabel heren III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 22 3 6 4 9 HAM Ed Schermvereniging Zaal Kardolus NED
2 14 11 3 DE COCK BUNING Tjard Schermcentrum Amsterdam NED
3 5 5 DULFER Hugo-Jan Trefpunt NED

Sabel heren IV

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 1 1 AKKERMANS Jos s.v. Vívás NED

Sabel dames I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 32 12 7 9 4 KETS Kathleen Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 22 7 8 1 6 GROENHEIDE Esther HollandSchermen NED
3 7 5 2 WEIJER Eva s.v. Pallós NED
4 1 1 WALTER Petra TV Jahn Siegen GER

Sabel dames II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Schermer Club Land
1 9 4 2 2 1 LENDI Sonja HollandSchermen NED
2 4 4 STOKKERMANS-STAM Jean-Marie s.v. Vívás NED
3 2 2 WILLIAMS Lynn Sort Valley Sabre Club GBR