Dit is de tussenstand tot nu toe. Opmerkingen kunt u sturen naar fv@knas.nl

Degen heren algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Categorie Club Land
1 63 39 24 V.D. BERG Paul Heren II s.v. M.V.O. NED
2 59 38 21 VAN ERVEN Spencer Heren III s.v. Des Villiers NED
2 59 36 23 VAN TIL Bert Heren III Schermcentrum Amsterdam NED
4 52 26 26 DE GROOT Bert Heren II s.v. de Vrijbuiters NED
5 50 30 20 FARKAS Mark Balasz Heren I s.v. A.E.W. NED
6 49 32 17 BEEKHUIZEN Gerrit Heren IV K.M.S.V. NED
7 43 25 18 GEERAEDS Leo Heren II s.v. de Drie Musketiers NED
8 40 40   SOMERS Jan Heren II s.v. d' Artagnan NED
9 38 29 9 DE BEST Rob Heren III s.v. M.V.O. NED
9 38 28 10 SHUQAIR Michel Heren I s.v. Scaramouche NED
11 37 37   MARICHAL Olivier Heren I Wezowski schermacademie BEL
12 36 21 15 BREEDVELT Joop Heren III s.v. M.V.O. NED
13 35 35   DAHLEM Matthias Heren II Fechtabt Vorwärts Nordhorn GER
14 34 34   VAN DER GRINTEN Toon Heren IV K.M.S.V. NED
15 31 31   PASMANS Leo Heren IV Omnisword BEL
16 28 12 16 JONGEJANS J.J. Heren III MSV Zeemacht NED
17 25   25 TREFFERS Edwin Heren II s.v. A.E.W. NED
18 24 24   DE WIJN Peter Heren III Schermclub Den Bosch NED
18 24 11 13 FERRIER Robert Heren II s.v. de Drie Musketiers NED
20 23 23   VITSAS Jannis Heren IV s.v. M.V.O. NED
21 22 22   STIERHOUT Rene-Michel Heren II Deventer schermvereniging NED
21 22   22 WAGENAAR Julius Heren I Schermclub Midden Nederland NED
23 19   19 BROODBAKKER Martin Heren III s.v. Valiant NED
24 18 18   DE BOER Henk Heren II s.v. Bras de Fer NED
25 17 17   RIKSEN Michel Heren II Deventer schermvereniging NED
26 14   14 PASMANS Leopold Heren IV Omnisword vzw BEL
27 8 8   WASSINK Jaap Heren I Deventer schermvereniging NED
28 7 7   WOUTERS Guy Heren III Wezowski schermacademie BEL
29 6 6   VAN AGTMAEL Paul Heren III Wezowski schermacademie BEL
30 5 5   BAUWENS Patrick Heren I Deventer schermvereniging NED
31 3   3 SLIEPENBEEK Peter Heren II s.v. Scaramouche NED
32 2 2   DE HAAS L.J.J. Heren III s.v. En Cavant NED
32 2   2 PONSTEEN Ronald Heren I Schermclub Midden Nederland NED

Degen dames algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Categorie Club Land
1 27 19 8 HOM Ans Dames II Schermschool De Jordaan NED
2 16 9 7 BOSVELD Gerda Dames III s.v. Valiant NED
3 6   6 REINECKE Liset Dames II Schermschool De Jordaan NED
4 1   1 DE WILDE Ruby Dames III s.v. M.V.O. NED

Degen heren I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 50 30 20 FARKAS Mark Balasz s.v. A.E.W. NED
2 38 28 10 SHUQAIR Michel s.v. Scaramouche NED
3 37 37   MARICHAL Olivier Wezowski schermacademie BEL
4 22   22 WAGENAAR Julius Schermclub Midden Nederland NED
5 8 8   WASSINK Jaap Deventer schermvereniging NED
6 5 5   BAUWENS Patrick Deventer schermvereniging NED
7 2   2 PONSTEEN Ronald Schermclub Midden Nederland NED

Degen heren II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 63 39 24 V.D. BERG Paul s.v. M.V.O. NED
2 52 26 26 DE GROOT Bert s.v. de Vrijbuiters NED
3 43 25 18 GEERAEDS Leo s.v. de Drie Musketiers NED
4 40 40   SOMERS Jan s.v. d' Artagnan NED
5 35 35   DAHLEM Matthias Fechtabt Vorwärts Nordhorn GER
6 25   25 TREFFERS Edwin s.v. A.E.W. NED
7 24 11 13 FERRIER Robert s.v. de Drie Musketiers NED
8 22 22   STIERHOUT Rene-Michel Deventer schermvereniging NED
9 18 18   DE BOER Henk s.v. Bras de Fer NED
10 17 17   RIKSEN Michel Deventer schermvereniging NED
11 3   3 SLIEPENBEEK Peter s.v. Scaramouche NED

Degen heren III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 59 38 21 VAN ERVEN Spencer s.v. Des Villiers NED
1 59 36 23 VAN TIL Bert Schermcentrum Amsterdam NED
3 38 29 9 DE BEST Rob s.v. M.V.O. NED
4 36 21 15 BREEDVELT Joop s.v. M.V.O. NED
5 28 12 16 JONGEJANS J.J. MSV Zeemacht NED
6 24 24   DE WIJN Peter Schermclub Den Bosch NED
7 19   19 BROODBAKKER Martin s.v. Valiant NED
8 7 7   WOUTERS Guy Wezowski schermacademie BEL
9 6 6   VAN AGTMAEL Paul Wezowski schermacademie BEL
10 2 2   DE HAAS L.J.J. s.v. En Cavant NED

Degen heren IV

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 49 32 17 BEEKHUIZEN Gerrit K.M.S.V. NED
2 34 34   VAN DER GRINTEN Toon K.M.S.V. NED
3 31 31   PASMANS Leo Omnisword BEL
4 23 23   VITSAS Jannis s.v. M.V.O. NED
5 14   14 PASMANS Leopold Omnisword vzw BEL

Degen dames II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 27 19 8 HOM Ans Schermschool De Jordaan NED
2 6   6 REINECKE Liset Schermschool De Jordaan NED

Degen dames III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 16 9 7 BOSVELD Gerda s.v. Valiant NED
2 1   1 DE WILDE Ruby s.v. M.V.O. NED

Floret heren algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Categorie Club Land
1 40 22 18 RIJSENBRIJ Hans Heren II Zaal Amsterdam Zuid NED
2 38 21 17 POSTHUMA Frans Heren II Zaal Amsterdam Zuid NED
3 32 16 16 BEDEROW Michael Heren II DFC Düsseldorf GER
4 30 19 11 MONDT Bas Heren II HollandSchermen NED
5 25 11 14 UITDEHAAG Michiel Heren I s.v. La Prime NED
6 20 20   MULDER Hans Heren II HollandSchermen NED
6 20 7 13 VAN DER WEIDE Rick Heren II Schermcentrum Amsterdam NED
8 17 17   BROODBAKKER Martin Heren III s.v. Valiant NED
9 15 12 3 VAN DAM Paul Heren III s.v. Vívás NED
9 15 15   ZEILSTRA Koos Heren IV Zaal Amsterdam Zuid NED
9 15   15 KAHO Hans Heren I Schermen Rotterdam Zaïr NED
12 14 14   FABER Henri Heren II s.v. Courage NED
13 13 3 10 LINK Michael Heren II Wiesbadener FC GER
13 13 13   NEWALSING Resham Heren II Schermcentrum Amsterdam NED
15 12   12 VAN DER KLEI Thor Heren I Zaal Amsterdam Zuid NED
16 10 10   VENDRIG Wessel Heren II Zaal Amsterdam Zuid NED
17 8 8   WOJCIK Emiel Heren II s.v. A.E.W. NED
17 8   8 GHILARDI S.M.I.J. Heren II s.v. l' Assaillant NED
19 6   6 EVERTSEN Rogier Heren I s.v. Scaramouche NED
20 5 5   DREIJKLUFFT Rob Heren I HollandSchermen NED
21 4   4 HOPSTAKEN Louis Heren III s.v. Scaramouche NED
22 2 2   ENGELBART Rainer Heren III - GER
22 2   2 KOOKEN Hardy Heren II Schermen Rotterdam Zaïr NED

Floret dames algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Categorie Club Land
1 27 18 9 DE GRAAF-STOEL Mieke Dames III s.v. Scaramouche NED
2 16 9 7 DAMMROFF Ursula Dames I HollandSchermen NED
3 11 6 5 FLEISCHER Flos Dames III HollandSchermen NED
4 4 4   VISSER Karen Dames II P.S.V. NED

Floret heren I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 25 11 14 UITDEHAAG Michiel s.v. La Prime NED
2 15   15 KAHO Hans Schermen Rotterdam Zaïr NED
3 12   12 VAN DER KLEI Thor Zaal Amsterdam Zuid NED
4 6   6 EVERTSEN Rogier s.v. Scaramouche NED
5 5 5   DREIJKLUFFT Rob HollandSchermen NED

Floret heren II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 40 22 18 RIJSENBRIJ Hans Zaal Amsterdam Zuid NED
2 38 21 17 POSTHUMA Frans Zaal Amsterdam Zuid NED
3 32 16 16 BEDEROW Michael DFC Düsseldorf GER
4 30 19 11 MONDT Bas HollandSchermen NED
5 20 20   MULDER Hans HollandSchermen NED
5 20 7 13 VAN DER WEIDE Rick Schermcentrum Amsterdam NED
7 14 14   FABER Henri s.v. Courage NED
8 13 3 10 LINK Michael Wiesbadener FC GER
8 13 13   NEWALSING Resham Schermcentrum Amsterdam NED
10 10 10   VENDRIG Wessel Zaal Amsterdam Zuid NED
11 8 8   WOJCIK Emiel s.v. A.E.W. NED
11 8   8 GHILARDI S.M.I.J. s.v. l' Assaillant NED
13 2   2 KOOKEN Hardy Schermen Rotterdam Zaïr NED

Floret heren III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 17 17   BROODBAKKER Martin s.v. Valiant NED
2 15 12 3 VAN DAM Paul s.v. Vívás NED
3 4   4 HOPSTAKEN Louis s.v. Scaramouche NED
4 2 2   ENGELBART Rainer - GER

Floret heren IV

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 15 15   ZEILSTRA Koos Zaal Amsterdam Zuid NED

Floret dames I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 16 9 7 DAMMROFF Ursula HollandSchermen NED

Floret dames II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 4 4   VISSER Karen P.S.V. NED

Floret dames III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 27 18 9 DE GRAAF-STOEL Mieke s.v. Scaramouche NED
2 11 6 5 FLEISCHER Flos HollandSchermen NED

Sabel heren algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Categorie Club Land
1 67 18 13 THIELEMANS Alain Heren I Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 63 17 12 VAN STERKENBURG Nico Heren II s.v. U.S. NED
3 53 16 5 VAN DER WEIDE Rick Heren II Schermcentrum Amsterdam NED
4 48 13 9 WATER Paul Heren II s.v. Delft Fencing Club NED
5 42 14   ROSEN Juri Heren II TV Jahn Siegen GER
6 41 10 11 VAN HASELEN Christian Heren II s.v. Surtout NED
7 34 8 10 SMIT Evert Jan Heren I s.v. Pallós NED
8 33 11   DE COCK BUNING Tjard Heren III Schermcentrum Amsterdam NED
9 27 9   DE CUIJPER Remco Heren I s.v. Heerenleed NED
10 15 5   DULFER Hugo-Jan Heren III Trefpunt NED
10 15 3 6 HAM Ed Heren III Schermvereniging Zaal Kardolus NED
12 3   3 DE JONG Marijn Heren I HollandSchermen NED
13 1   1 AKKERMANS Jos Heren IV s.v. Vívás NED

Sabel dames algemeen

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Categorie Club Land
1 43 12 7 KETS Kathleen Dames I Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 29 7 8 GROENHEIDE Esther Dames I HollandSchermen NED
3 14 4 2 LENDI Sonja Dames II HollandSchermen NED
4 6 2   WILLIAMS Lynn Dames II Sort Valley Sabre Club GBR
5 4   4 STOKKERMANS-STAM Jean-Marie Dames II s.v. Vívás NED
6 3 1   WALTER Petra Dames I TV Jahn Siegen GER

Sabel heren I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 67 18 13 THIELEMANS Alain Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 34 8 10 SMIT Evert Jan s.v. Pallós NED
3 27 9   DE CUIJPER Remco s.v. Heerenleed NED
4 3   3 DE JONG Marijn HollandSchermen NED

Sabel heren II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 63 17 12 VAN STERKENBURG Nico s.v. U.S. NED
2 53 16 5 VAN DER WEIDE Rick Schermcentrum Amsterdam NED
3 48 13 9 WATER Paul s.v. Delft Fencing Club NED
4 42 14   ROSEN Juri TV Jahn Siegen GER
5 41 10 11 VAN HASELEN Christian s.v. Surtout NED

Sabel heren III

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 33 11   DE COCK BUNING Tjard Schermcentrum Amsterdam NED
2 15 5   DULFER Hugo-Jan Trefpunt NED
2 15 3 6 HAM Ed Schermvereniging Zaal Kardolus NED

Sabel heren IV

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 1   1 AKKERMANS Jos s.v. Vívás NED

Sabel dames I

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 43 12 7 KETS Kathleen Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel v.z.w. BEL
2 29 7 8 GROENHEIDE Esther HollandSchermen NED
3 3 1   WALTER Petra TV Jahn Siegen GER

Sabel dames II

Positie Totaal Score 1 Score 2 Schermer Club Land
1 14 4 2 LENDI Sonja HollandSchermen NED
2 6 2   WILLIAMS Lynn Sort Valley Sabre Club GBR
3 4   4 STOKKERMANS-STAM Jean-Marie s.v. Vívás NED